Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Dünyanın İlk İnteraktif Otomobil Showroom'u & Toyota

DÜNYANIN İLK İNTERAKTİF
OTOMOBİL SHOWROOM’UNA HOŞ GELDİNİZ.

Artık dilediğiniz Toyota modeliyle, dilediğiniz yerde tanışabilirsiniz.
NASIL ÇALIŞIR?
Toyota interaktif showroom, bilgisayarınızın ya da akıllı cihazınızın ekranından herhangi bir ücret ödemeden showroom deneyimi yaşayabileceğiniz interaktif bir uygulamadır.
KULLANANLARI DİNLE
Showroom’daki görevlimizin gözünden araçların görmek istediğiniz tüm detaylarını keşfedebilirsiniz. Bu arada fiyat, aksesuar ve renk bilgisi gibi merak ettiklerinizi sorup anında yanıt alabilirsiniz.
Görüşmeler ücretsiz olarak indirilebilen skype uygulaması üzerinden randevu aldığınız saat aralığında gerçekleşir.
SKYPE İNDİR RANDEVU AL
Herhangi bir gözlük kullanmadan, bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden showroom deneyimi yaşayabilirsiniz.
RANDEVU AL
Ad
Soyad
Cep Telefonu
E-posta
Skype Adresi (Opsiyonel)
Görüşmeler Skype uygulaması üzerinden yapılacaktır. Skype uygulamasına üyeyseniz lütfen Skype adresinizi giriniz. Üye değilseniz danışmanımız üye olmanız için telefonda yardımcı olacaktır. Üyelik işlemlerini kendiniz yapmak isterseniz lütfen tıklayınız.
İlgilenilen Model
Paylaşmış olduğum bilgilerin Toyota güvencesinde, incelediğim ve kabul ettiğim Toyota’nın Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnini okudum. Toyota’nın Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnini okudum. Kişisel verilerimin aydınlatma metninde belirtilen amaçlar için yasalara, kullanım amacına uygun şekilde saklanarak işlenmesini ve paylaşılmasını kabul edip onaylıyorum. Toyota Aydınlatma Metni’ne uygun olarak ürün ve hizmetlerinizin sunulması için kişisel verilerimin Toyota bayileri ile iş ortaklarınıza ve iştiraklerine aktarılmasını açık rızam ile kabul edip onaylıyorum.
İzinli İletişim forumunu okuduğumu ve onayladığımı kabul ederim. Toyota Aydınlatma Metnine uygun olarak ürün ve hizmetlerinizin sunulması için kişisel verilerimin Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation ile iş ortaklarına ve iştiraklerine aktarılabileceğini onaylıyorum.
GÖNDER

KULLANANLARI DİNLE

toyota.com.tr